swpsGrafika 3D w spotach reklamowych i filmach, wirtualne rekonstrukcje i zasady projektowania – wykładowcy psychologii nowych technologii SWPS zapraszają na warsztaty „3D w reklamie i kulturze popularnej”, które odbędą się 30 czerwca 2012 r.

 

Grafika w pigułce, moderowanie wizualizacji komputerowych i ćwiczenia podstaw projektów 3D – to wszystko w ramach trzech godzin warsztatów z grafiki trójwymiarowej. Celem spotkania jest przedstawienie „w pigułce” zagadnienia grafiki trójwymiarowej oraz sposób edycji obiektów przestrzennych przy użyciu komputerów. Poprzez krótkie wprowadzenie, prezentację wybranych, interesujących przykładów oraz praktyczne ćwiczenia podstaw grafiki 3D, warsztaty mają zainspirować do dalszej, samodzielnej pracy nad rozwojem własnych pomysłów z tej dziedziny.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 30 czerwca w godz. 12-15 w SWPS (ul. Chodakowska 19/31, S 220). Zajęcia poprowadzi doświadczony projektant internetowy, Prot Haładaj.  Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia na warsztaty należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w treści wiadomości podać imię, nazwisko, e-mail, telefon komórkowy, poziom zaawansowania oraz określić status (uczeń, student lub osoba pracująca).
 

Warsztaty „3D w reklamie i kulturze popularnej” są organizowane przez wykładowców specjalności psychologia nowych technologii w SWPS, która łączy zagadnienia z zakresu projektowania i informatyki z psychologią i naukami społecznymi.
Więcej informacji: www.swps.pl.

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->