8 września br. Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza wszystkich do swojej siedziby na dzień otwarty. W programie m.in. autorskie spotkania z Hansem Lijklema i Anną Janko, pokaz filmu „Zagubieni w Islandii” w reż. Arthura Schmidta, wystawa fotografii uczniów i absolwentów Warszawskiej Szkoły Fotografii oraz przegląd portfolio.

Dzień otwarty w WSFoto przygotowany został z myślą o tych, którzy swoją przyszłość nie tylko zawodową chcą związać z fotografią, grafiką projektową i komputerową lub pisarstwem. To również okazja na zapoznanie się z głównymi celami edukacyjnymi i artystycznymi szkoły.
Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza m.in. na otwarty wykład z uznanym grafikiem Hansem Lijklema, połączony z prezentacją jego nowej książki „Design for Music”. Drugie spotkanie autorskie poprowadzi znana poetka, pisarka oraz krytyk literacki Anna Janko. Wykład połączony będzie z prezentacją jej najnowszej powieści „Pasja wg. św. Hanki” oraz konsultacjami do studium kreatywnego pisania.

W programie dnia otwartego szkoła proponuje ponadto wystawę fotografii aktualnych uczniów i absolwentów WSFoto oraz film Arthura Schmidta ”Zagubieni w Islandii”. Obraz opowiada historię kobiety, która wybiera się na Islandię w ramach pleneru fotografii krajobrazowej oraz pokazuje głęboką wewnętrzną przemianę, jaka zachodzi u uczestniczki tej wyprawy.

8 września każdy będzie mógł również zapoznać się z kadrą uczelni, zwiedzić studia fotograficzne, ciemnię ,pracownię komputerową oraz pracownię fotografii wielkoformatowej. W tym dniu odbędzie się też przegląd portfolio.

WSFoto proponuje dwu i trzy letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne studium fotografii artystycznej i zawodowej prowadzone w trybie dziennym i wieczorowym, roczne lub dwuletnie zaoczne studium grafiki projektowej i komputerowej oraz zaoczne studium kreatywnego pisania.

Dzień otwarty odbędzie się w siedzibie Warszawskiej Szkoły Fotografii (ul. Łazienkowska 14)8 września br. w godz. 12.00 – 16.00. Szczegółowe informacje nt programu dnia otwartego, studiów oraz kadry znajdują się na www.wsfoto.art.pl
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->