logo stn 1123Studentko, Studencie - zapraszamy do stołu negocjacyjnego! Jeśli lubisz stawiać przed sobą nowe wyzwania, zależy Ci na samodoskonaleniu, kręcą Cię ambitne przedsięwzięcia i nie straszna Ci rywalizacja, spróbuj swoich sił w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym 2012.

Zbierz 3-osobową grupę, wyślij swoje CV i zyskaj wraz z teamem tytuł Ogólnopolskich Mistrzów Negocjacji oraz udział w prestiżowym, międzynarodowym turnieju negocjacyjnym The Warsaw Negotiation Round.Turniej w całości poświęcony jest tematowi negocjacji biznesowych więc  przygotujcie się na pełną emocji konfrontację sprzecznych interesów, z której obronną ręką wyjdą tylko najtwardsi negocjatorzy.

Studencki Turniej Negocjacyjny odbędzie się 2 grudnia 2012r w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
stnds 21213

Aby wziąć udział w turnieju należy zebrać 3-osobową drużynę i przesłać zgłoszenie aplikacyjne zawierające CV każdego członka drużyny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl do 25.11. 2012 r. 
Można  zwiększyć szansę na kwalifikację, przesyłając  zabawne zdjęcie swojego teamu, które zostanie zamieszczone na FanPage'u SKN Negocjator. Drużyna, która otrzyma najwięcej "lajków", uzyska automatycznie gwarancję udziału w STN2012.

Więcej informacji można znaleźć na: www.stn.negocjator.pl oraz na fanpage
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->