Studenci SGH już po raz VI zagrają dla potrzebujących. Choć Szkoła Główna Handlowa w Warszawie cieszy się opinią uczelni pełnej ludzi nastawionych na osobisty sukces, to grupa studentów z MAGLA (w tym roku we współpracy ze Zrzeszeniem Studentów Polskich oraz Samorządem Studentów SGH) już od sześciu lat z powodzeniem obala ten stereotyp i organizuje jedną z największych charytatywnych inicjatyw akademickich: Świąteczny Koncert SGH.


To wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się już we wtorek, 18 grudnia, o godz. 19:30 w warszawskim klubie Palladium. Jest to świetna okazja do wkroczenia w świąteczny nastrój przy dźwiękach nowoczesnych aranżacji bożonarodzeniowych przebojów w wykonaniu utalentowanych studentów warszawskich szkół wyższych. Koncert poprowadzi Dorota Wellman. W tym roku wspomożemy podopiecznych fundacji Mam Marzenie – Patryka, Patrycję i Pawła.

Poza sprzedażą własnych wypieków i tradycyjną zbiórką pieniędzy, dużym zainteresowaniem cieszą się aukcje. W tym roku licytujemy m.in. koszulkę olimpijską z podpisem od Tomasza Majewskiego, bombki podpisane przez Donalda Tuska, rękawice bramkarza Polonii oraz voucher dla dwóch osób na nielimitowane przejazdy na wszystkie trasy Simple Express (ważny pół roku). Można również wylicytować kolacje z naszymi studentami.

W czasie ostatniej edycji Koncertu niezapomnianych wrażeń dostarczali nam utalentowani studenci warszawskich szkół wyższych, uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Chopina, jak również członkowie drużyny Nataszy Urbańskiej z programu Bitwa na Głosy oraz charyzmatyczny i lubiany prowadzący – Jarosław Kuźniar. Do tej pory udało nam się zebrać około 50 tysięcy złotych! Liczymy na Waszą pomoc także w tym roku.

Film promujący koncert: http://vimeo.com/55440979
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->