dizajnViamoda Industrial uruchomia studia podyplomowe pt. Biznes w Dizajnie.  Studia są adresowane do osób zamierzających nie tylko podnieść swoje kwalifikacje, ale również chcących zarabiać na swoim talencie.


Studia podyplomowe "Biznes w Dizjanie" to przede wszystkim szansa na uczynienie z własnego hobby czy pasji miejsca pracy zawodowej i źródła osobistej satysfakcji. Można tego dokonać poprzez nabycie unikalnych kwalifikacji umożliwiających podjęcie pracy we własnej firmie i na własny rachunek. Stanie się to możliwe ze względu na zdecydowanie praktyczną i nowatorską formułę kształcenia na podyplomowych studiach w VMI.

Zajęcia będą prowadzone od marca br. w kameralnych grupach liczących ok. 20 osób. W trosce o najwyższą jakość kształcenia VMI wprowadziła limity miejsc na roku.

O przyjęcie na studia podyplomowe "Biznes w Dizajnie" mogą się ubiegać absolwenci uczelni posiadający dyplom ukończenia studiów wyższych pierwszego stopnia dowolnego kierunku, zwłaszcza absolwenci i absolwentki kierunków nauk społecznych i humanistycznych oraz kierunków inżynierskich związanych z różnymi dziedzinami produkcji przemysłowej. Istotny warunek jest jeden. Przede wszystkim oferta ta kierowana jest zwłaszcza do osób o oryginalnej, kreatywnej osobowości oraz predyspozycjach i wrażliwości artystycznej.

Kierowania studiami podjął się Paweł Georgica, dziekan Wydziału w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, prof. na kierunku socjologia, dr hab. nauk humanistycznych.

dizajn2

Viamoda Industrial najbardziej lubianą uczelnią na facebooku

Nie uczelnie-giganty, ale szkoła mody z Warszawy może się poszczycić największą w Polsce liczbą fanów na facebooku. Na sukces na portalach społecznościowych VIAMODA INDUSTRIAL pracowała od początku istnienia. Rekordowe 18,5 tys. lajkow pojawiło się już w styczniu. Każdego dnia przybywają dziesiątki kolejnych fanów, którzy zostawiają swojego "lajka" przy postach, w których VMI promuje modę i design.

Posty na fan page VIAMODA INDUSTRIAL umieszczane są regularnie, zwykle nawet dwa razy dziennie. Dotyczą bieżących wydarzeń ze świata mody, promują dobre wzornictwo i poruszają najważniejsze tematy związane z designem.

- Za pomocą facebooka Uczelnia chce trafić z przekazem do użytkowników w wieku 19-25 lat i wciągnąć ich w dyskusję o współczesnej modzie, nowościach technologicznych w branży fashion i perspektywach, jakie dają młodym ludziom studia wzornicze i praca w branży modowej - wyjaśnia kanclerz VMI, Piotr Mochnaczewski.

Fan page VMI jest też platformą służącą do kontaktu ze studentami i potencjalnymi kandydatami na studia. Uczelnia traktuje to narzędzie komunikacji, jako jedną z kluczowych form dotarcia do młodych ludzi. To dlatego odpowiedzi na pytania udzielane są szybko - najpóźniej w dwie godziny. Ten modowy "help desk" działa aż do godz. 21.

VIAMODA INDUSTRIAL to nowa na polskim rynku edukacyjnym szkoła mody i wzornictwa o międzynarodowym charakterze. Uczelnia powstała w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się w Polsce środowiska profesjonalistów w sektorze mody - jako jedyna na polskim rynku zajmuje się modą w każdym jej aspekcie.

VIAMODA INDUSTRIAL oferuje studentom warunki praktycznego przygotowania zawodowego w obszarze projektowania i kreowania mody, zarządzania modą oraz tworzenia i wdrażania nowoczesnych strategii technologicznych, komunikacyjnych i biznesowych dla branży modowej.

www.vmi.edu.pl
facebook.com/viamodaindustrial
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->