phoca thumb m ksikiNa Wieczór Wspomnień i Poezji Pawła Bartlomieja Greca w 20 rocznice śmierci, który odbędzie się 27 lutego o godzinie 19.00 w klubie Stodoła na ul. Batorego 10, Warszawa.
Jak wszystkie spotkania z poezją tego przedwcześnie zmarłego 23-letniego poety - i to zadedykowane jest Hospicjum na Ursynowie.

Wydany w 1995 r. w niespotykanie dużym nakładzie tomik poezji autora "JESTEM" zadedykowany został Hospicjum wraz z dochodem ze sprzedaży. W tym samym roku odbył się w Pałacu Szustra Wieczór Poezji Pawła Bartłomieja Greca i  pierwsza publiczna zbiórka pieniędzy na budowane wówczas Hospicjum, (szeroko o tym donosiła prasa,telewizja i radio) a także m.in.www.pawełbartłomiejgrec.pl - strona www poświęcona autorowi, a także wikipedia.

Uhonorowaniem tych inicjatyw jest niewątpliwie zadedykowanie jednej z sal w Hospicjum na Ursynowie Pawłowi B. Grec.
Dwa lata temu okładka tomiku "JESTEM" zaistniała jako bilbord zachęcający do wpłat 1% na rzecz Hospicjum. Obecnie organizatorzy przypominają ten bilboard i zachęcają do wpłat na rzecz Hospicjum w 2013 r.

W organizację tego Koncertu charytatywnie zaangażowało się wiele organizacji m.in. Stowarzyszenie Polskich Mediów, ZASP, Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej, Klub STODOŁA aktorzy, muzycy, kompozytorzy i piosenkarze.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->