ttsTTS czyli Targi Turystyki Studenckiej to zupełnie nowa impreza wystawiennicza będąca odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie studentów. Targi odbędą się  w dniu 15 marca w Warszawie w Szkole Głównej Handlowej oraz 18 marca w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim.

TTS 2013 mają za cel promocję wśród studentów zarówno wyjazdów typu Work&Travel, Work Campów, jak i szeroko rozumianej turystyki aktywnej w Polsce i za granicą. Tutaj na pewno można będzie znaleźć najciekawsze propozycje studenckich biur podróży, najlepsze oferty wycieczek na weekend majowy, czy też zbliżające się zakończenie sezonu narciarskiego.

Organizatorzy gwarantują tego dnia wiele ciekawych wydarzeń, przede wszystkim to co każdy lubi – konkursy z nagrodami. Wystawcy zapowiadają że goście mogą liczyć na atrakcyjne, nawet do 50% zniżki na wyjazdy, kursy językowe lub wakacje typu Work&Travel.

Wśród potwierdzonych wystawców na pewno pojawią się: Student Travel, Projects Abroad, StudentPoint, Bridge Agency, EF Education, Stowarzyszenie Jeden Świat, AEGEE, AIESEC.

Warszawa, Szkoła Główna Handlowa, Niepodległości 162, Aula Spadochronowa
Piątek, 15 marca 2015, w godzinach 9:00-16:00

WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji i aktualności na stronie Targów: http://TargiTurystykiStudenckiej.pl/
targi baner 2

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->