306216 536866786358006 306571918 n18 marca o godzinie 18.00 zaczynają się zapisy do Akademickiej ligi futbolu 2013. Drużyny 6 osobowe + ławka rezerwowych. Wpisowe 230 zł od drużyny, gramy na orliku przy Wiśniowej.

Liga Futbolowa to cykl spotkań piłkarskich dziesięciu 15-osobowych drużyn złożonych z ambitnych studentów Szkoły Głównej Handlowej, jak i innych warszawskich szkół wyższych.
Pomysł na projekt zrodził się z popularnego ostatnio deficytu, tym razem jednak chodzi o deficyt wydarzeń sportowych zorganizowanych przez studentów, specjalnie dla innych studentów, młodych ludzi i fanów piłki nożnej. Projekt promuje honorowe współzawodnictwo, aktywność fizyczną i społeczną oraz ideę zdrowego trybu życia.

Naszym celem jest pokazanie, że studia to nie tylko nauka i wyścig szczurów, ale także czas na rozwijanie swoich pasji i optymalny moment na podjęcie regularnej, zdrowej aktywności sportowej. Chcemy zachęcić środowisko akademickie do korzystania z korzyści jakie płyną z uprawiania sportu i dostarczyć niezapomnianych emocji wszystkim uczestnikom oraz kibicom.

Więcej na: http://ligafutbolowa.zspsgh.pl/
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->