logo targi praca plTargi Praca.pl to pierwsze tego typu wydarzenie w Warszawie organizowane przez portal rekrutacyjny. Dzięki udziałowi znanych i cenionych firm Organizatorzy chcą stworzyć największe i najbardziej prestiżowe targi pracy w stolicy.

Targi Praca.pl pozwalają nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami w dogodnej, kameralnej lokalizacji, jaką jest Biblioteka Uniwersytecka na warszawskim Powiślu. Nieważne, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy – Targi Praca.pl to świetna okazja, żeby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach tego regionu.

Udział w targach jest bezpłatny, jednak wcześniej należy się zarejestrować. Dzięki temu Uczestnik m.in. zyska możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia do CV i stworzenia profilu zawodowego w bazie Praca.pl, do której po Targach będą mieli dostęp pracodawcy poszukujący pracowników w całym kraju.

Do dyspozycji każdego uczestnika targów będą doradcy ds. kariery, którzy ocenią CV i podpowiedzą, co oferuje dzisiejszy rynek pracy i jaką ścieżkę rozwoju najlepiej wybrać.

W trakcie Targów będzie także możliwość uczestniczenia w wykładach merytorycznych, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak dostać się do wybranych firm i jak w ogóle radzić sobie na obecnym rynku pracy. Zaproszeni goście opowiedzą między innymi o budowaniu marki własnej, pułapkach rekruterów, a także o współczesnych metodach i technologii w służbie rekrutacji.

Uczestnictwo w imprezie zadeklarowali najwięksi pracodawcy reprezentujący rozmaite branże (
Sponsorzy wydarzenia: BISNODE Polska Sp. z o.o., Capgemini Polska, XPLUS S.A., Johnson & Johnson Poland, Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o., Luxoft.

Termin: 10-11.03.2015 r., 9:30-17:00, wstęp bezpłatny
Miejsce: Warszawa, Biblioteka Uniwersytecka (ul. Dobra 56/66, Warszawa)
Organizator: Praca.pl

Więcej informacji: targi.praca.pl
Bezpłatna rejestracja: http://targi.praca.pl/strefa-uczestnika.html


!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->