konferencja negocjator male logoChciałbyś nauczyć się świadomych negocjacji? Interesuje Cię poprawna umiejętności komunikowania się? A może jesteś ciekawy, jak tę umiejętność można wykorzystać w życiu zawodowym? Przyjdź na Konferencję Negocjator i znajdź odpowiedzi na swoje pytania!

SKN Negocjator zaprasza na XIV edycję tego projektu, która odbędzie się w Warszawie w dniach 3-5 marca 2015 r. Podczas warsztatów i wykładów będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, a te mogą stać się kluczem do Twojego sukcesu!

Konferencja Negocjator to cykliczne wydarzenie Studenckiego Koła Naukowego Negocjator działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tematyka Konferencji skupiona jest wokół negocjacji i komunikacji. Celem projektu jest propagowanie wśród studentów polskich uczelni idei rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności miękkich, ze szczególnym uwzględnieniem negocjacji i skutecznej komunikacji.
 
Zaproszeni przez Organizatorów goście to eksperci z obszaru negocjacji, komunikacji i innych umiejętności miękkich, podczas Konferencji podzielą się tajnikami swojej wiedzy. Wiedzy, która przydaje się zarówno w kontaktach zawodowych, jak również w życiu prywatnym. Nie wierzysz? Sprawdź!

Więcej szczegółów znajdziesz tu: https://www.facebook.com/konferencjanegocjator, a także na stronie internetowej: http://konferencja.negocjator.pl/

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->