Dni Otwarte WSZKiPZ w WarszawieWyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia zaprasza wszystkich zainteresowanych na tegoroczne Dni Otwarte, które odbywać się będą od 30 maja do 3 czerwca przy ul. Podwale 13 w Warszawie. Poczuj się studentem i weź udział w ciekawych zajęciach i warsztatach.

Na co mogą liczyć odwiedzający?

Podczas Dni Otwartych wykładowcy WSZKiPZ będą dzielić się wiedzą i praktyczną stroną Kosmetologii. Prowadzić będą wykłady oraz zajęcia praktyczne w pracowniach, gabinetach kosmetycznych, laboratoriach. Uczestnicy będą mogli uzyskać praktyczną wiedzę z zakresu: kosmetologii estetycznej ciała, specjalistycznych technik masażu, wiedzy o kosmetykach i oceny ich działania, biochemii, podologii (specjalistycznej pielęgnacji stóp), makijażu.

Tegoroczni kandydaci będą mogli ponadto uczestniczyć w zajęciach wraz z innymi studentami WSZKiPZ, którzy w tych dniach mają zajęcia na Uczelni. Wszystko po to, aby zapewnić zainteresowanym poczucie "studiowania w WSZKiPZ" w jak najbardziej realny sposób.

Studia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie zapewniają rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii i biotechnologii, pielęgnacji i ochrony zdrowia.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->