Weź udział w konkursie i wygraj rok bezpłatnych studiów na Uczelni Łazarskiego!Jesteś kandydatem na studia I lub II stopnia? Chcesz zaoszczędzić blisko 6 tys. złotych i studiować przez rok za darmo na jednej z czołowych, prywatnych uczelni w Polsce? Wystarczy, że weźmiesz udział w II edycji konkursu "Żyję z pasją” - masz na to czas do 16 sierpnia 2015 roku!

Zasady udziału w II edycji konkursu są bardzo proste: wystarczy przesłać krótki film lub prezentację w formie multimedialnej, w których uczestnik pokaże siebie – swoje zainteresowania, osiągnięcia, aktywności w ciekawej, nowatorskiej formie. Tematyka jest oczywiście całkowicie dowolna! Pomagasz w szkolnej świetlicy? Jesteś zaangażowanym wolontariuszem? Twoje życie zdominowała miłość do sportu lub tańca? Pokaż to i zgarnij rok studiów za darmo!

Sylwia Solawa –Wrzosek, koordynator konkursu mówi: Chodzi o zachęcenie ludzi do wiary we własne siły. Szukamy osób dla których ich hobby, pasja jest ważnym elementem życia, ludzi którzy działają aktywnie w swojej okolicy, udzielają się dla innych, pomagają bezinteresownie. Chcemy zachęcić ich do podzielenia się swoim przykładem. Być może część z nich, dopiero po zobaczeniu naszego konkursu uwierzy, że to co robi na co dzień to ważna rzecz i warto się tym pochwalić. Dzielenie się swoimi doświadczeniami może okazać się inspiracją dla innych.

Pomysłodawcy konkursu wyszli z założenia, że poszukiwanie własnej drogi wiąże się z podejmowaniem licznych decyzji, także decyzji o studiowaniu. Dlatego Uczelnia chce wspierać ambitnych i utalentowanych młodych ludzi. Chce wyróżnić tych, którym zależy na najlepszym przygotowaniu do wejścia w dorosłe życie i odniesieniu sukcesu w przyszłej karierze zawodowej.

W każdej kategorii – zarówno film, jak i prezentacja – jury wyłoni zwycięzców. Indeks na studia na dowolnie wybranym kierunku na Uczelni Łazarskiego trafi do 10 osób. Materiał należy przesłać do 16 sierpnia 2015 r. za pomocą aplikacji na oficjalnym koncie uczelni na Facebooku https://www.facebook.com/uczelnia.lazarskiego.

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->