Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji Uczelni ŁazarskiegoW czwartek 27 sierpnia w godzinach 11.00 - 13.00 na Uczelni Łazarskiego odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji. Kandydaci i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i programami studiów, porozmawiać ze studentami oraz wykładowcami czy zwiedzić kampus.

W tym dniu na wszystkich zainteresowanych dobrym wykształceniem będą czekać wykładowcy i studenci Wydziału Prawa i Administracji. Przygotowano szereg atrakcji, wśród których jest wykład otwarty pt. "Czym jest prawo i nowoczesne administrowanie. Możliwe ścieżki kariery", prof. dr hab. Ryszard Strzelczyka, a także prelekcja o tym, jak studiować, aby mieć po studiach ciekawą pracę, związaną z realizowaniem pasji.

Podczas Dnia Otwartego będzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą Wydziału, spotkać się ze studentami oraz zwiedzić kampus Uczelni.

Program:
  • 11:00 - Powitanie – dr Mieczysław Błoński, dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.
  • 11:05 - Wykład „Czym jest prawo i nowoczesne administrowanie. Możliwe ścieżki kariery"- prof. dr hab. Ryszard Strzelczyk.
  • 11:30 – Wykład "Jak studiować, żeby mieć ciekawą pracę zawodową, prowadzić projekty naukowe i realizować swoje pasje”.
  • 12.15 - Prezentacja oferty edukacyjnej Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego - Piotr Podgórski.
  • 12.30 - Spotkanie ze studentami i zwiedzanie Uczelni wraz z Samorządem Studentów Uczelni Łazarskiego.

Kiedy? 27 sierpnia 2015 r., czwartek, godz. 11.00 – 13.00
Gdzie? Uczelnia Łazarskiego (sala 130), ul. Świeradowska 43 w Warszawie (10 minut pieszo od stacji metra Wilanowska)
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->