Dzień Otwarty SGGW 2016Czeka Cię niebawem podjęcie ważnych decyzji dotyczących wyboru przedmiotów zdawanych na maturze? Zastanawiasz się nad perspektywicznym wyborem uczelni i kierunku studiów? Przyjdź 20 lutego na Dzień Otwarty dla kandydatów na studia, którego organizatorem jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Tegoroczni kandydaci na studia, w trakcie Dnia Otwartego, będą mieli okazję, żeby porozmawiać bezpośrednio ze studentami poszczególnych kierunków, a także z wykładowcami akademickimi i pracownikami uczelni. Taka dyskusja to chyba najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki uzyskać wszelkie, szczegółowe informacje na temat tego, jak się studiuje na najlepszej uczelni przyrodniczej w Polsce. Maturzyści otrzymają ponadto informatory i inne materiały informacyjne poświęcone ofercie kształcenia SGGW.

Dzień Otwarty dla kandydatów na studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędzie się 20 lutego (sobota) br. od godziny 11.00 w Auli Kryształowej przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie.

Tym kandydatom, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy, uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na głównej stronie www.sggw.pl i można rozpocząć wirtualny spacer po uczelnianym kampusie.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to nowoczesny uniwersytet przyrodniczy, zajmujący pierwsze miejsce w rankingach uczelni rolniczych i przyrodniczych. Jest to jednocześnie najbardziej innowacyjna i kreatywna uczelnia w Polsce w zakresie tworzenia perspektyw zawodowych. SGGW w liczbach:
  • 27 000 studentów,
  • 1 300 wykładowców,
  • 37 kierunków studiów,
  • 13 wydziałów,
  • wspólne badania naukowe i dydaktyczne z 250 zagranicznymi uczelniami i instytucjami z 50 państw świata.

Szczegółowe informacje na temat uczelni znajdziesz tutaj: STUDIA W SZKOLE GŁÓWNEJ GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->