Dzień Otwarty w Akademii Pedagogiki SpecjalnejAkademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkich, tegorocznych kandydatów na studia do wzięcia udziału w Dniu Otwartym APS, który odbędzie się 9 kwietnia 2016 roku. Oficjalnie rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godz. 11.00.

Dzień Otwarty APS rozpocznie się od spotkania w Auli A, które poświęcone zostanie w całości tematyce rekrutacji na studia. Uczestnicy zapoznają się ponadto z bogatą ofertą edukacyjną na rok akademicki 2016/17, która zostanie zaprezentowana przez przedstawicieli władz Akademii oraz reprezentantów wydziałów. Informacje dotyczące studiów i życia studenckiego zostaną także przedstawione przez członków Samorządu Studenckiego, którzy doskonale znają realia panujące zarówno na salach wykładowych, jak i poza nimi. Na osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów w APS czekać będą stoiska prezentujące poszczególne kierunki i specjalności, zaś w wyjaśnieniu pojawiających się niepewności przy wyborze studiów pomogą wykładowcy oraz studenci, którzy podjęcie podobnej decyzji mają już za sobą i z przyjemnością podzielą się z kandydatami swoimi doświadczeniem i wiedzą.

Podczas nadchodzącego Dnia Otwartego, Akademia Pedagogiki Specjalnej zaprasza kandydatów na studia do udziału w warsztatach. Osoby zainteresowane mogą zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 8 kwietnia. Szczegółowe informacje o warsztatach dostępne są na stronie internetowej.
Dzien Otwarty APS 2016 warsztaty
Dodatkową atrakcją dla uczestników Dnia Otwartego APS będzie możliwość skorzystania z indywidualnych porad psychologicznych dotyczących orientacji zawodowej dla kandydatów na studia. Celem takiej porady jest zwiększenie świadomości w obszarze predyspozycji zawodowych, co pozwoli na wybór kierunku studiów dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Na wydarzenie serdecznie zapraszamy do APS, ul. Szczęśliwicka 40 w Warszawie, Aula A, budynek C.

Szczegółowy harmonogram znajdziesz tutaj: http://www.aps.edu.pl/aktualno%C5%9Bci/nowe/dzie%C5%84-otwarty.aspx
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->