Przeglądasz oferty pracy, wysyłasz CV, czekasz... Tymczasem wymarzona praca może być w zasięgu ręki. Około 50 firm i korporacji z różnych branż, w tym banki, biura podróży, agencje doradztwa personalnego, Grupa Hotelowa Orbis, sieć Plus, nc+, właściciel marek Zara, Massimo Dutti czy Bershka, a do tego Google... Przemawia do wyobraźni? Może stać się rzeczywistością. Na targach JobSpot w Warszawie.

Już 12 kwietnia 4. edycja otwartych targów JobSpot w Grupie Uczelni VISTULA

Przyjdź na otwarte targi pracy JobSpot – 12 kwietnia w Grupie Uczelni VISTULA w Warszawie. Udział jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować online TUTAJ.
 
Targi pracy JobSpot trwale wpisały się w kalendarz najlepszych wydarzeń tego typu w Warszawie. Rok temu podczas Jobspot 35 pracodawców zaoferowało 450 miejsc pracy oraz 1750 praktyk i staży. W odpowiedzi na nie blisko 1000 kandydatów złożyło swoje CV i odbyło 3300 rozmów z potencjalnymi pracodawcami.
 
Tegoroczna edycja pod hasłem „wymarzona praca” ma szanse pobić ten rekord, bo udział w targach zapowiedziało około 50 firm – zapowiada Anna Plewa, dyrektor ds. współpracy z biznesem i rozwoju studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
 
W programie JobSpot 2016 zaplanowano stoiska pracodawców, warsztaty, wykłady, a także indywidualne rozmowy z przedstawicielami firm i rekruterami. Absolwent AFiB Vistula, Jacek Marczenko, zdobył dzięki JobSpot pracę, która otworzyła mu drzwi do kariery:
 
Dwa lata temu na JobSpot znalazłem pracę, która była wtedy spełnieniem moich marzeń. Dzięki niej zdobyłem ogromną wiedzę i doświadczenie, które następnie zaowocowały angażem w dużym, międzynarodowym banku.
 
job spot2016

Na znalezienie pracy czy praktyk podczas JobSpot w Grupie Uczelni VISTULA mogą liczyć także studenci niemówiący w języku polskim. Część warsztatów odbywać się będzie w języku angielskim, a dodatkowo Polsko Ukraińska Izba Gospodarcza, partner strategiczny wydarzenia, udzielać będzie porad studentom zagranicznym na temat uzyskania pozwolenia na pracę w Polsce.
 
Podczas JobSpot 2016 w Grupie Uczelni VISTULA wszyscy poszukujący pracy będą mieli okazję poznać Google Campus Warsaw, od ekspertów Antal oraz Quintessentially Poland dowiedzieć się, jak przejść przez ogień pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej i znaleźć pracę marzeń. Z kolei specjaliści z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości podpowiedzą, jak zmienić hobby w zawód i założyć własną firmę.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->