banner cpi13 września w Warszawie odbędzie się kolejne seminarium w cyklu awanse naukowe: UWARUNKOWANIA PRAWNE I ORGANIZACYJNE POSTĘPOWAŃ AWANSOWYCH W TZW. NOWEJ PROCEDURZE organizowane przez Centrum Promocji Informatyki. Seminarium będzie dotyczyć zagadnień z zakresu podejmowania uchwał kończących postępowania habilitacyjne, uwarunkowań prawnych oraz nowelizacji zasad postępowania przy awansach naukowych.

Program spotkania z cyklu AWANSE NAUKOWE będzie obejmować:
  • prawne uwarunkowania postępowań habilitacyjnych oraz rola Centralnej Komisji ds. stopni i tytułów w postępowaniach,
  • postępowania nadzwyczajne: utrata uprawnień do nadania stopni oraz odebranie stopnia naukowego,
  • zmiany dotyczące trybu i warunków przeprowadzania doktoratów, habilitacji, profesury w świetle nowego rozporządzenia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 30 października 2015 roku.

Prelegenci seminarium:

Jerzy Marian Brzeziński – członek rzeczywisty PAN oraz Prezydium PAN, profesor zwyczajny w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. Doktor honoris causa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Uniwersytetu Gdańskiego.

Marcin Chałupka – jest absolwentem wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i radcą prawnym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i Lublinie. Specjalista z zakresu prawa szkolnictwa wyższego i awansów naukowych.

Hubert Izdebski – radca prawny i adwokat; profesor zwyczajny Wydziału Prawa Uniwersytetu SWPS oraz Wydziału Prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2013 roku jest członkiem Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów

Emanuel Kulczycki – pracownik Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, filozof, komunikolog i bloger, zajmujący się teorią komunikacji. Współpracuje z wydawnictwami i redakcjami czasopism naukowych. Prowadzi warsztaty i seminaria z zakresu komunikacji naukowej.

Piotr Pokorny – jest współtwórcą Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego oraz byłym członkiem Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, szczególnie prawem szkolnictwa wyższego.

Najważniejsze informacje:
  • Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu,
  • Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się tutaj,
  • Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78,
  • Dzień i miejsce szkolenia: 13 września, Warszawa.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->