banner cpiJuż 18 października w Warszawie odbędzie się forum organizowane przez Centrum Promocji Informatyki. Tematy wykładów, które pojawią się IX Forum Informatycznego Zarządzania Uczelnią „Narzędzia Informatyczne dla Kadry Akademickiej” będę dotyczyć roli internetu w szkolnictwie wyższym i możliwości wykorzystania nowych narzędzi w codziennej pracy.


Adresami forum są pracownicy naukowi, którzy są zobligowani do przygotowania sprawozdań okresowych ze swoich osiągnięć. Wykłady będą również dotyczyć możliwości wykorzystania platform e-learningowych i systemu Moodle w codziennej pracy. Wykłady zostaną poprowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie, którzy oprócz wiedzy, mogą pochwalić się praktycznymi umiejętnościami. W tym roku w wydarzeniu wezmą udział następujący prelegenci:

dr Janina Mincer-Daszkiewicz z Instytutu Informatyki Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Dr Katarzyna Mikołajczak z działu Rozwoju Edukacji Wyższej Szkoły Handlowej,
  • Artur Smolicki z New Creative,
  • Jacek Błahut z OPTEAM SA,
  • Marcin Zaród, Nauczyciel Roku 2013, członek grupy Superbelfrzy RP,
  • Karolina Grodecka z Centrum e-Learningu AGH,
  • Dr Piotr Adamczewski, kierownik Katefry Informatyki Stosowanej Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Tematyka wykładów będzie dotyczyć narzędzi informatycznych, które pomogą w efektywnym przeprowadzaniu ewaluacji pracowników akademickich i przygotowaniu sprawozdań okresowych. Podczas spotkania omówiona zostanie rola internatu w upowszechnianiu edukacji szkolnictwa wyższego oraz przetwarzanie i wizualizacja danych dla potrzeb dydaktyki akademickiej. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak skutecznie korzystać z Moodle.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia

Bezpłatna rejestracja
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->