logoceCode Europe - największa konferencja programistyczna w Polsce odbędzie już 7 grudnia w Warszawie. Wydarzenie zostało zorganizowane dla pasjonatów IT, programistów oraz wszystkich zainteresowanych branżą. Podczas konferencji odbędą się wykłady i prelekcje światowych i polskich liderów IT.

Code Europe skupi ponad 5000 uczestników oraz aż 52 światowej sławy programistów i specjalistów z zakresu IT. Jeśli jesteś programistą, pracownikiem działu IT lub studentem informatyki – nie może Cię tam zabraknąć! Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet ze strony organizatora.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w branży IT rozwój jest kluczowy. Poszukiwanie wiedzy, kontakt z najlepszymi fachowcami i udział w warsztatach są niezwykle ważne dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość z programowaniem czy ogólnie pojętą informatyką - przyznaje Tomek Kreczmar, menadżer projektu. - Na Code Europe chcemy pójść o krok dalej, dlatego poruszymy nie tylko typowo programistyczne tematy. Dotkniemy nieco futurystycznych obszarów, zastanawiając się wspólnie z uczestnikami jakie w przyszłości pojawią się zawody w świecie IT. Czy będą to treserzy robotów, a może opiekunowie sztucznych inteligencji? - dodaje.

Program wydarzenia obejmuje najaktualniejsze zagadnienia pojawiające się w branży IT takie jak Backend i Frontend, Mobile, Big Data. Warsztaty i prelekcje prowadzić będą jedynie liderzy IT, m.in.: Douglas Crockford - światowa legenda JavaScriptu, guru Frontendu, mistrz kodowania oraz Lars Klint - pasjonat ekosystemu MS, rozwijający technologię HoloLens. Pojawią się też polscy przedstawiciele branży: Marek Maśko z Sabre Polska, Michał Karzyński z Intela czy Jakub Waliński z ABB.
CE banerWWWwarszawa
Uczestnicy konferencji będą mogli również postawić na networking w organizowanych w strefach chill. Organizator Code Europe - Grupa Absolvent.pl, ma już 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń dedykowanych osobom stawiającym na rozwój kariery. Na każdą edycję największego z nich - Absolvent Talent Days (www.talentdays.pl), rejestruje się 55 tysięcy studentów i absolwentów. To dlatego, że oprócz promowania ofert pracy, poprzez debaty i szkolenia dba o edukację uczestników.

Sprawdź pełen program wydarzenia.

Tutaj możesz pobrać darmowy bilet.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->