logo hackngoJuż 19 i 20 listopada w Campus Warsaw odbędzie się charytatywny konkurs programistyczny Hack’N’GO. Uczestnicy będą mieli okazję wykonać zadanie dla organizacji pozarządowych z wykorzystaniem wszechstronnej wiedzy z obszaru IT i nowych technologii.

Lubisz programować? Zajmujesz się na co dzień tworzeniem aplikacji mobilnych, gier lub stron internetowych? Hack’N’GO to konkurs dla Ciebie, w czasie którego przedstawiciele organizacji zarysują wszystkim uczestnikom konkursu swoje potrzeby i problemy ograniczające ich działalność. Rolą programistów będzie znalezienie i wprowadzenie najlepszego oraz praktycznego rozwiązania. Zadanie będzie wymagało nie tylko wiedzy z obszaru IT i kodowania, ale także kreatywności. Dzięki Hack’N’GO będziesz mógł zaprezentować swoją wiedzę, popisać się swoimi umiejętnościami i jednocześnie wykonać ciekawy projekt na rzecz organizacji, które są zajmują się pomaganiem innym.
Hackaton warszawa
Wszyscy uczestnicy konkursu będą podzieleni na pięcioosobowe grupy projektowe. Każda grupa będzie miała do dyspozycji 18 godzin na zaplanowanie i wykonanie swojego zadania. Efekty pracy każdego zespołu będą oceniane przez specjalistów ze świata IT oraz pracowników firmy mBank. Najlepsza drużyna może liczyć na wspaniałe nagrody, a pozostałe osoby otrzymają certyfikat uczestnictwa w konkursie oraz upominki. Udział w konkursie wezmą takie organizacje jak: Fundacja Spełnionych Marzeń, OTOZ Animals czy Fundacja Happy Kids. Swój udział mogą zgłosić pojedyncze osoby, jak i zespoły, które będą pracować wspólnie podczas konkursu.

Hackaton warszawa2

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zapisy dla edycji warszawskiej potrwają do 15 listopada.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->