logotyp tydzien usmiechuJuż na początku grudnia w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się niezwykle wydarzenie organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Tegoroczny, już piętnasty, „Tydzień Uśmiechu” to charytatywny kiermasz oraz aukcja, na których uczestnicy będą mogli kupić prezenty dla swoich bliskich. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Dziecięcemu Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie na zakup specjalistycznego sprzętu oraz zabawek.


W dniach 5 - 9 grudnia odbędzie się wielki charytatywny kiermasz oraz aukcja, na której będzie możliwość zakupienia fantów, sponsorowanych przez różne firmy. Ponadto, ceny przedmiotów będą o wiele niższe niż w sklepach. W szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Do zakupienia będą między innymi vouchery do teatru, restauracji czy salonów kosmetycznych. Pojawią się też karnety do klubów fitness, bilety do kin, książki czy kurs na prawo jazdy oraz mnóstwo innych upominków od partnerów wydarzenia.
tu4Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, to idealna okazja, by zaopatrzyć się w świąteczne prezenty, a także zrobić coś dobrego. Okres świąteczny, to właśnie czas na niesienie uśmiechu, pomocy i miłości. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Dziecięcemu Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Dzięki waszej pomocy dzieci otrzymają specjalistyczne sprzęty, zabawki oraz prezenty na święta!
W imieniu Niezależnego Zrzeszenie Studentów zapraszamy wszystkich na Aulę Spadochronową w Szkole Głównej Handlowej. Na uczestników czeka również wiele atrakcji!
tu3
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->