logo wtd sggwStudentki koła naukowego Przedsiębiorczy Technolog działającego przy Wydziale Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zostały pomysłodawczyniami projektu „Ocalić od zapomnienia”. 2 grudnia na terenie uczelni odbyły się warsztaty renowacji starych, drewnianych mebli. Zainteresowania było tak duże, że studentki zdecydowały się przygotować kolejną edycję, która obędzie się w lutym.
Eliza Lieber, Maria Kępka oraz Paulina Maciejec, studentki Wydziału Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zorganizowały warsztaty, aby zachęcić zainteresowanych do wykonania samodzielnej renowacji. W trakcie zajęć organizatorki przekazały uczestnikom podstawową wiedzę z zakresu renowacji drewna oraz zaprezentowały w jaki sposób dać starym meblom nowe życie. Studentki pozyskały sponsorów, którzy dostarczyli lakiery, woski, farby, narzędzia oraz inne potrzebne materiały. Dzięki temu uczestnicy warsztatów mogli korzystać z nich bezpłatnie.
warszaty meble- Zainteresowanie naszymi warsztatami było tak duże, że postanowiłyśmy zrobić druga edycję w lutym 2017r. Wszystkich chętnych zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku – tak podsumowuje zorganizowane warsztaty Maria Kępa studentka 3 roku kierunku meblarstwo WTD SGGW i jedna z organizatorek projektu.
warsaty meble2

Podobnie jak na grudniowe spotkanie, na warsztaty w lutym będą obowiązywać zapisy.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->