iab polskaPisałeś pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego i możliwości jego wykorzystania? Dobrze Ci poszło na obronie! Koniecznie zgłoś swoją pracę licencjacką, inżynierską lub magisterską do udział w konkursie organizowanego przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polską oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Autorzy najlepszych i najbardziej innowacyjnych prac magisterskich będą mogli nieodpłatnie brać udział w zajęciach organizowanych w ramach studiów podyplomowych na kierunku marketing internetowy w Szkole Głównej Handlowej. Do udziału w konkursie mogą zgłaszać zarówno studenci, jak i absolwenci, którzy w latach od 2012 do 2017 obroni pracę dyplomową dotyczącą marketingu internetowego. Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić swoją pracę dyplomową, która została już obroniona. Celem konkursu jest skierowanie uwagi studentów na marketing internetowy oraz promocja internetu jako medium reklamowego. Przesłane prace oceniać będzie Jury, w skład którego wchodzą certyfikowani trenerzy DIMAQ.

Autor najlepszej pracy magisterskiej otrzyma indeks na studia podyplomowe obejmujące tematykę marketingu internetowego. Finalista weźmie też udział w płatnych praktykach u partnerów konkursu. Autorzy wyróżnionych prac licencjackich i inżynierskich będą mogli wziąć udział w płatnych praktykach zawodowych u partnerów konkursu. Najważniejszym celem konkursu jest skierowanie uwagi studentów na marketing internetowy oraz promocja internetu jako medium reklamowego. Przesłane prace oceniać będzie Jury, w skład którego wchodzą certyfikowani trenerzy DIMAQ.

Harmonogram konkursu:
  • 18.12.2016 – 15.01.2017 – zbieranie prac,
  • 16.01.2017 – 30.01.2017 – I etap – wybór 20 najlepszych merytorycznie prac dyplomowych (w tym przynajmniej 3 prac magisterskich),
  • 31.01.2017 – 20.02.2017 – II etap – ocena prac magisterskich wyłonionych w I etapie,
  • 21.02.2017 – 24.02.2017 – wybór zwycięzcy konkursu – autora najlepszej pracy magisterskiej,
  • 01.03.2017 – ogłoszenie wyników.
Organizatorami konkursu są: IBM Polska, która już od kilku lat specjalizuje się tworzeniem innowacyjnych programów studiów spełniających wymagania programu DIMAQ - oficjalnego systemu certyfikacji kompetencji digital marketingu w Polsce oraz Szkoła Główna Handlowa.
konkurs1
Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->