cemsTo już jedenasta edycja Graduate Programme Day organizowanych przez CEMS Club Warszawa na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy Alei Niepodległości 162. Weź udział i znajdź świetną pracę, dzięki Wirtualnym Targom Pracy oraz całodniowym Targom, które odębą się już niedługo!


Podczas całodniowych targów, które odbędą się 2 marca 2017 roku studenci będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich, które są wyjątkową perspektywą rozwoju oraz rozwijają umiejętności niezbędne do pracy na stanowiskach kierowniczych. Skierowane są przede wszystkim do studentów ostatnich lat studiów. Jednak nie tylko oni znajdą tu coś dla siebie — przedstawiciele firm prezentują szczegółowo oferty różnorodnych praktyk i staży oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.
grad progOprócz tego w tej edycji odbędzie się tak zwany Rotation Dinner, podczas którego wybrane osoby będą mogły spotkać się z pracownikami prestiżowych firm. Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawienia się 2 marca w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, organizatorzy oferują innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 16 lutego 2017 r. Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach.


Wirtualne Targi Pracy oraz wszelkie szczegółowe informacje związane z wydarzeniem są dostąpne tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->