targi pw logoWiadomość dla tych, którzy wierzą w wizualizację. Twój świat nie zmieni się w ekskluzywny kurort, gdy tylko tego zapragniesz. Prawdziwym sekretem sukcesu jest ciężka praca! To już 24 edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. W dniach 14 -15 marca 2017 r. Aula Główna Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej zapełni się stoiskami prawie 100 firm.

Podczas dwóch dni, studenci będą mieli okazję by porozmawiać z przedstawicielami firm, szukających absolwentów uczelni technicznych. Dla wielu Inżynierskie Targi Pracy to niepowtarzalna okazja by zrobić pierwszy krok w kierunku profesjonalnej kariery zawodowej. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Studentów BEST, które od ponad 20 lat daje niepowtarzalną możliwość poznania ofert praktyk, pracy w międzynarodowych jak i w lokalnych firmach branży technicznej oraz rozpoczęcia obiecującej kariery zawodowej.
Weź karierę w swoje ręce! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Przygotuj swoje CV i przyjdź 14 lub 15 marca do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Targi Pracy to także liczne warsztaty, które już od wielu lat pozwalają studentom nabyć nowych umiejętności praktycznych, a także poznać lepiej przyszłego pracodawcę. Wyselekcjonowana tematyka skupiająca się przede wszystkim na wiedzy technicznej i umiejętnościach twardych daje niepowtarzalną możliwość podniesienia kwalifikacji studentów. Tegoroczna edycja to 16 warsztatów, dzięki którym studenci mogą wzbogacić swoją wiedzę z zakresu innowacji technologicznych oraz poznać bliżej rynek pracy w oparciu o wiedzę ekspercką. Podczas trwania Inżynierskich Targów Pracy będzie istniała możliwość skonsultowania swojego CV, zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz uzyskania informacji z zakresu doradca zawodowego.
targi pw zdjj
Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach podczas targów, należy się zarejestrować.

Więcej informacji uzyskasz tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->