wat2 logoJesteś w szkole średniej? A może zdajesz w tym roku maturę? Zastanawiasz się jak studiuje się na Wojskowej Akademii Technicznej? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko sprawdź to i przyjdź na Dzień Otwarty Akademii, który odbędzie się 25 marca w Klubie WAT.

Podczas Dnia Otwartego obecni będą wykładowcy, kierownictwo, pracownicy, i co najważniejsze, studenci WAT, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania nurtujące tegorocznych kandydatów na studia. Pracownicy Działu Organizacji Kształcenia będą szczegółowo informowali o zasadach rekrutacji na wszystkie rodzaje studiów – wojskowych oraz cywilnych. „Z pierwszej ręki” dowiesz się jak studiuje się na każdym kierunku studiów prowadzonym przez uczelnię, na co kładziony jest największy nacisk oraz jakie perspektywy zawodowe czekają na absolwentów Wojskowej Akademii Technicznej. Będzie można zwiedzić nowoczesne laboratoria, wysłuchać interesujących wykładów i uczestniczyć w warsztatach. W czasie Dnia Otwartego dowiesz się również jak przebiega proces rekrutacyjny na Wojskowej Akademii Technicznej.
wat dzien otwartyProgram:
  • 8.00 - 13.00 – spotkania z przedstawicielami jednostek organizacyjnych (PJO) oraz Studium Szkolenia Wojskowego, Studium Wychowania Fizycznego, Sekcji ds. Rekrutacji i innych jednostek Wojskowej Akademii Technicznej,
  • 9.00 – oficjalne otwarcie,
  • 9.10 - 9.40 – prezentacja oferty i zasad rekrutacji na przyszły rok akademicki,
  • 9.45 - 10.00 – charakterystyka studiowania na uczelni,
  • 13.30 – zakończenie.
Dla zainteresowanych będą organizowane trzy wycieczki, podczas której będzie można obejrzeć wszystkie wydziały oraz pododdziału batalionu szkolnego WAT.

Więcej informacji o Dniu Otwartym oraz pełen program wydarzenia znajdziesz tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->