logo boss1Interesujesz się światem biznesu? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym? A może brakuje Ci motywacji do działania? Koniecznie przyjdź na XIV edycję Festiwalu BOSS, organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2017 roku na Kampusie Centralnym Uniwersytetu Warszawskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na profilu Studenckiego Forum Business Centre Club regionu Warszawa i na wydarzeniu na Facebooku: Festiwal BOSS 2017 Warszawa. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club – fundacja działająca w 20 polskich miastach. Festiwal BOSS to największy studencki festiwal biznesu w Polsce. W trakcie festiwalu odbędą się bezpłatne wykłady, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobami ze świata biznesu, które mają za zadanie zainspirować i zmotywować studentów każdego kierunku, a także młodych absolwentów szukających pomysłu na swoją karierę. W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz 250 prelegentów.
cover photo1
Festiwal odbywa się na przełomie marca i kwietnia na niemal 40 uczelniach wyższych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju. W ciągu 3 dni trwania festiwalu będzie można wysłuchać wystąpień zarówno prezesów największych, polskich firm jak i specjalistów od komunikacji, marketingu oraz profesjonalnych mówców. Wśród prelegentów m.in. Zbigniew Niemczycki, właściciel i Prezes Curtis Group, Prezes Zarządu Polskiej Rady Biznesu przez ostatnie 15 lat i jednocześnie jej założyciel. W Business Centre Club jest Członkiem Rady Głównej. Opowie o drodze jaka wiodła do zostania jednym ze stu najbogatszych Polaków. Swoje wystąpienia wygłoszą również Andrzej Blikle, Roman Kluska, Tatiana Mindewicz-Puacz oraz wielu innych wspaniałych praktyków i specjalistów.

Więcej informacji na temat festiwalu BOSS oraz pełną agendę znajdziesz tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->