uph siedlce logoJuż dzisiaj na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach rusza Giełda Praca, która jest organizowana z myślą o młodych absolwentach uczelni oraz obecnych studentach. To już siódma edycja wydarzenia, podczas którego pracodawcy przedstawiają swoje oferty pracy, a także zachęcają studentów do udziału w programach stażowych i praktykach.

Giełda Pracy rozpocznie się o o godzinie 10:00 w Gmachu Wydziału Humanistycznego i potrwa do godziny 13:00. Udział w Giełdzie zgłosiły firmy oferujące programy praktyk, staże oraz oferty pracy wakacyjnej dla studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Na Giełdzie obecni będą również absolwenci, którym zostaną przedstawione oferty pracy. Na Giełdzie Pracy będą instytucje oraz firmy zajmujące się świadczeniem usług doradczych i informacyjnych. Dla studentów i absolwentów to szansa na zweryfikowanie swoich umiejętności w stosunku do oczekiwań pracodawców, a także zapoznania się z ofertą wystawców. Targi są doskonałą formą wsparcia dla poszukujących zatrudnienia oraz tych, którzy świadomie chcą zaplanować swoją dalszą edukację.
plakat gieda 2017 bkNa Giełdzie Pracy pojawiają się między innymi: APIS Sp. z o.o. Grupa SBS, QLOC S.A., Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Future Centre, Sunny Academy, NOVO Finance, Zakład Karny w Siedlcach, Randstad Polska Sp. z o.o, HR Global Group, Straż Miejska Miasta Stołecznego Warszawy, Biuro Rachunkowe Aneta Bereza, AXA Ubezpieczenia TUiR S.A., Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, MK Finanse, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Siedlcach, Zakład Ubezpieczeń społecznych w Siedlcach, REMAX, Tech-Media Sp. z o.o., Salus Rehmedica, PRONR Sp. Z o.o., Oriflame, Bank BZ WBK.

Jak studiuje się na UPH w Siedlach?


!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->