cpi logoJuż 20 czerwca w Warszawie odbędzie się szkolenie z zakresu przygotowania repozytorium publikacji naukowej od strony formalnej. Organizatorem szkolenia jest Centrum Promocji Informatyki.

Adresatami szkolenia "PRZYGOTOWANIE REPOZYTORIUM PUBLIKACJI NAUKOWYCH OD STRONY FORMALNEJ - szkolenie praktyczne krok po kroku" są przedstawiciele uczelni, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem repozytorium publikacji naukowej od strony formalnej. Szkolenie zostało w szczególności zorganizowane z myślą o administratorach repozytorium, pracownikach bibliotek naukowych, instytutów badawczych. Zainteresowani szkoleniem mogą być także pełnomocnicy do spraw otwartego dostępu, pełnomocnicy do spraw "własności intelektualnej" lub inne osoby odpowiedzialne w ramach instytucji naukowych za wdrażanie otwartego dostępu lub zarządzanie prawami autorskimi. Szkolenie może być także pomocne przedstawicielom instytucji finansujących.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznych umiejętności i podstawowej wiedzy prawniczej potrzebnej do prowadzenia repozytorium publikacji naukowych od strony formalnej.

Na szkolenie można się zapisać przez formularz zgłoszeniowy.
Osoby, które zgłoszą się na szkolenie za jego pomocą, otrzymają rabat w wysokości 10%.

Szczegółowy PROGRAM szkolenia znajdziesz tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->