uth logoUczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie przygotowała specjalny program dla osób studiujących na studiach magisterskich. W ramach oferty “Studia 2w1” studenci II stopnia będą mogli zostać słuchaczami studiów podyplomowych, których program będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na studiach drugiego stopnia. Z oferty mogą skorzystać studenci wybranych kierunków studiów magisterskich.

„Studia 2 w 1” to niepowtarzalna okazja, aby w trakcie trwania studiów magisterskich rozszerzyć swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje dzięki studiom podyplomowym. Uczelnia przygotowała dotychczas pięć ofert w programie “Studia 2w1”.


Są to następujące programy podyplomowe:
  • Globalny menedżer (dla studentów stosunków międzynarodowych),
  • Menedżer finansowy (dla studentów finansów i rachunkowości),
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem (dla studentów zarządzania),
  • Zarządzanie w strukturach bezpieczeństwa (dla studentów bezpieczeństwa wewnętrznego),
  • HR Manager (realizowane w Płońsku).

Dlaczego warto?

Studenci, którzy wybiorą możliwość studiowania jednocześnie na studiach drugiego stopnia oraz na studiach podyplomowych, zapewniają sobie lepszy start w karierze zawodowej, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności o dodatkowe elementy. W ciągu dwóch semestrów odbywa się pięć zjazdów weeekendowych, w trakcie których odbywają zajęcia praktyczne i warsztaty specjalistów i praktyków. Po ukończeniu 2 semestrów, słuchacz otrzymuje świadectwo potwierdzające ukończenie studiów. Cena za rok nauki na studiach podyplomowych kosztuje 1400 zł. Udział w programie mogą wziąć jedynie studenci UTH w Warszawie.

Jak studiuje się na UTH w Warszawie?

Więcej informacji na temat Studia 2w1 znajdziesz tutaj. !-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->