tu2Tydzień Uśmiechu to cykliczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie organizowany w okolicy Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku już po raz XVI organizowany jest kiermasz podarunków otrzymanych od przedsiębiorstw oraz organizacji o wielkich sercach. Studenci, pracownicy uczelni oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zakupić za połowę ceny rynkowej między innymi: bilety do kin, teatrów, karnety na paintball czy karting, vouchery do restauracji i kawiarni, książki, kursy językowe, kursy tańca, a nawet kursy na prawo jazdy kat. B. Podczas kiermaszu będzie miała miejsce również „Zakręcona akcja”, czyli zbiórka plastikowych nakrętek, za które będzie można otrzymać coś słodkiego.

Jest to jedna z największych akcji charytatywnych organizowanych w SGH. Kwota zebrana w czasie akcji zostanie przekazana Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.

W tym roku Kiermasz Charytatywny odbędzie się 11-15 grudnia na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszamy serdecznie, będzie moc atrakcji i uśmiechu!
tu1
Bądź na bieżąco! Odwiedź profil Tygodnia Uśmiechu na Facebooku.

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->