cemsXIII edycja CEMS Chance już za nami. Po raz kolejny młodzież z całej Polski przyjechała do Warszawy i spędzić 4 dni pod czujnym okiem członków organizacji CEMS Club Warszawa ze Szkoły głównej Handlowej. Tegoroczna, jesienna edycja projektu dostarczyła uczestnikom wielu wrażeń, dodała wiary w siebie i w swoją unikalność. Jak wyglądała ta edycja projektu?

Przygodę rozpoczęła się od spotkania z przedstawicielami firmy EY, którzy pomogli uczestnikom w zbadaniu swojego typu osobowości oraz metod jego kształtowania i wykorzystywania w kontekście wyborów zawodowych. Zwiedzili siedzibę firmy Orange, gdzie uczestnicy dowiedzieli się, czym jest grywalizacja, przetestowali gogle VR i rywalizowali w konkursie drużynowym. Kolejny dzień skupiony był na kształtowaniu umiejętności zarządzania czasem i autoprezentacji. Spotkanie z przedstawicielstwem Komisji Europejskiej dostarczyło uczestnikom wiedzę o programach wymiany za granicą i stypendiach, o które mogą się ubiegać. Pani Elżbieta Ułasiewicz w zabawny i efektywny sposób przybliżyła ważne zasady „savoir vivre”, a panel ze studentami różnych kierunków warszawskich uczelni pokazał, jak wielka jest różnorodność ścieżek dalszej edukacji w zależności od zainteresowań i pasji.
Chance 1
CEMS Chance bardzo zmienił mnie i moje poglądy na świat. Po projekcie zrozumiałam, że warto realizować swoje marzenia i dążyć do swoich celów - przyznaje Kasia Wiktoria Tkocz, uczestniczka programu. Dowiedziałam się też, że warto pamiętać o planowaniu i zoraganizowaniu swojego czasu, przez co nie będzie nam go brakować. Wspólne warsztaty , zwiedzanie stolicy oraz różne wypady w ciekawe miejsca były świetne . Dzięki temu mogliśmy się nawzajem poznać. Energia osób, których poznałam na projekcie pokazuje mi, jak warto korzystać z życia i szans, które daje nam los. Dziękuję wszystkim za tą motywację i za to, że mogłam spędzić te 4 niezapomniane dni w Warszawie - dodaje.

Czas, który spędziłam na projekcie CEMS Chance, był czymś ważnym i potrzebnym mi w tym okresie. Warsztaty prowadzone przez profesjonalistów pomogły mi zrozumieć pewne ważne wartości w życiu, pokazały mi jak ważna jest akceptacja samej siebie, bez niej ciężko jest zacząć nowy rozdział - tak tegoroczną edycję podsumowuje Klaudia Banach, jedna z uczestniczek projektu. - Poznałam też cudownych ludzi, od których do dziś płynie taka energia, że warto żyć. Podczas projektu zwiedziłam też różne zakątki naszej stolicy i przy tym świetnie się bawiłam. Bardzo się cieszę, że mogłam być uczestnikiem 13 edycji projektu, bo to nauczyło mnie wiele ciekawych rzeczy i już kilka zmian wprowadzam w swoje życie. Myślę, że przyjaźnie, które się zawarły między uczestnikami będą trwać długo. Jestem bardzo wdzięczna organizatorom i sponsorom za wielkie serca i uśmiech. Było cudownie i nigdy nie zapomnę o tych 4 pozytywnych dniach - dodaje.
DSC 3577 Partnerami tegorocznej edycji CEMS Chance XIII były EY, Pracuj.pl, Grupa PEGAS i ORLEN KolTrans.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->