witJuż 27 marca odbędą się Warszawskie Dni Informatyki. To już 8. edycja wydarzenia, nad którą patronat honorowy objęła Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania. WDI to największa tego typu impreza IT przygotowywane dla osób zainteresowanych programowaniem i informatyką - niezależnie od stopnia zaawansowania!

Warszawskie Dni Informatyki to największa impreza IT organizowana w Europie Środkowo-Wschodniej, w której udział biorą praktycy i specjaliści. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbywają się warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne na temat języków programowania, najlepszych rozwiązań w IT i wiele, wiele więcej.
wdi 2018Wydarzeniem towarzyszącym Warszawskim Dniom Informatyki jest Giełda Pracy IT. To najlepsze miejsce na znalezienie dobrych praktyk, staży oraz ofert pracy w sektorze IT. Targi pracy są organizowane z myślą o studentach kierunków informatycznych, a także absolwentach. W trakcie wydarzenia studenci będą mogli odkryć swoją obecną i przyszłą wartość na rynku pracy, sprawdzić najnowsze trendy na rynku pracy IT w Polsce i zagranicą. Jednym z wystawców Giełdy Pracy IT wezmą eksperci z Pracuj.pl, którzy pomogą zainteresowanym w przygotowywaniu profesjonalnego CV.

Więcej informacji o Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie znajdziesz tutaj. 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->