uph siedlce logoUniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach już po raz trzeci organizuje Międzywydziałowe Igrzyska Kariery, w których nagrodą główną jest statuetka oraz czterodniowy wyjazd studyjny do Europarlamentu w Brukseli. Igrzyska polegają na rywalizacji pomiędzy drużynami, w skład których wchodzą studenci z poszczególnych Wydziałów.

Gra składa się z trzech etapów:
  • Etap I - odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzącego (5 rund po 1 pytaniu na drużynę),
  • Etap II - półfinał, (możliwość jednej podpowiedzi od publiczności),
  • Etap III - finał, nominowanie jednej drużyny przez drugą do odpowiedzi lub wybranie pytania dla swojej drużyny.
3854Pytania, na które będą musieli odpowiedzieć uczestnicy, dotyczą prawa pracy, rynku pracy, kariery i doradztwa zawodowego. Celem Igrzysk Kariery jest poszerzenie wiedzy studentów, dodanie pewności siebie w poruszaniu po rynku pracy oraz, i co najważniejsze, dobra zabawa.

gracze podzieleni są na 4 czteroosobowe drużyny z kapitanami na czele. Każda z nich posiada swój stolik oraz kolor: niebieski, zielony,żółty, fioletowy (kolory odpowiadają barwom Wydziałów). Drużyny mogą skorzystać z tzw. "koła ratunkowego" w formie podpowiedzi publiczności. W poprzednich edycjach zwycięzcami były drużyny z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych oraz Wydziału Humanistycznego. W kwietniu dowiemy się, która drużyna, w tym roku odwiedzi Brukselę.

Jak studiuje się na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach? 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->